Archive for aprill, 2006

Wii

Neljapäev, aprill 27th, 2006

Revolution’i ametlik nimi on nüüdsest Wii.

Isiklik arvamus… puudub.

Midagigi

Kolmapäev, aprill 26th, 2006

Kuna kõik peale minu viimasel ajal on vähemalt midagigi postinud, siis tunnen endal olevat rasket kohustust seda sama teha, eriti veel enne mu “suurt posti” XB360 kohta, mis minu streetcredi tapab ja mind ps3 trollide lõugade vahele sööstab - ehksiis - tahtsin väga jagada kahte Nintendoteemalist linki.
1. Parim videoarvustus teemal Nintendo DS Light. Oleks mul […]

d(´Д`)b ~ Samurai Champloo Original Soundtrack

Teisipäev, aprill 25th, 2006

This work of fiction is not an accurate historical portrayal.
Like we care. Now shut up and enjoy the show.
Sellised sõnad kaunistavad Samurai Champloo anime kodulehe esikülge. Milline ‘tude! Mul on siiralt kahju, et selline suhtumine igavavõitu animele eriti kaasa ei aidanud ning temasse hädasti vajaminevat sihikindlust ei süstinud.
Veidi rohkem kui nädal aega tagasi tuli […]

Splitfish does what Nintendon’t

Teisipäev, aprill 25th, 2006

No comments.

Eesti - põline trollide maa

Laupäev, aprill 22nd, 2006

Esitan asitõendi A asjade käigust 99% juhtudest, kui suvalises eesti mänguteemaliseses foorumis olevasse teemasse tehakse asjakohane postitus, mis vähimalgi määral puudutab firmat nimega (sshhh!) Nintendo. Asitõendi vaatlemiseks vajutage allolevat pilti:

Discuss.

propaganda

Reede, aprill 21st, 2006

“I put some sweet Marvin Gaye on your iCodec…”

Teisipäev, aprill 11th, 2006

Meelas, salapärane ning vastupandamatult seksikas uus Consolevania episood, Consolevania XXX, on nüüd saadaval ka kõrgekvaliteediliselt torrentite vahendusel.
Enne vaatama asumist on soovitatav alaealised ning naissoost isikud kappi peita/minema ajada, sest polügonidest vormitud vagiinad ei ole igaühele mokkamööda (oih!). Samas on üsna tõenäoline, et tavaeurooplasele pea arusaamatu šoti inglise keel neid niikuinii eemale peletab.
lisamaterjali:
- Not sure if […]

NTR-001 - A User’s Manual

Teisipäev, aprill 4th, 2006

Möödunud ei ole pool aastatki sellest kaunist sügispäevast, kui üle lahe saabus minu omandisse vihmase taeva karva kaadervärk nimega Nintendo DS.
Mäletan veel hästi aku esimest laadimist, esimesi arglikke krihvlitõmbeid ekraanil, esimest korda rahuldustpakkuva klõpsatusega sulguvat klappi. Tänaseks pole too sinine pind enam veatu ning iga kriimu ja kriipsu tekkimise koht ja aeg püsib mul täpselt […]