Archive for detsember, 2006

Jõuluks koju

Pühapäev, detsember 31st, 2006

Paar nädalat tagasi seisis minu ees rõõmus ja ühtlasi raske ülesanne kolida senisest eluasemest uude ja võib-olla ka uhkemasse. Nagu ikka kolimise puhul, näis alguses, et kolitavat kraami polegi üldse nii palju, aga kui asi täie hoo sai, selgus, et träni siiski jaguks kasvõi Noa laeva tarbeks. Minu puhul moodustas suure osa eelnimetatud tränist teadagi […]

Soliidne

Reede, detsember 29th, 2006

Kuna viimasel ajal tundub et blog elavnenud, siis tuleb ka mul postida screenshot lingist millega Vabarna mu tuju tõstis - nimelt jagab elektroonika.ee meiega päris põnevat informatsiooni Scarface PS2 versiooni kohta.

Ilmselt tõesti tuleb aidata De Palmal linn tagasi võita, sest viimaste filmide reitingute põhjal on tal seda abi hädasti vaja.

kägulind pesukaru

Kolmapäev, detsember 27th, 2006

Käesoleva artikli alustamisest on möödunud tublisti üle kolme kuu, veel rohkem aega kõnealuse objekti ostmisest. Üsna palju on muutunud ning tuleb andeks anda, kui mõned faktid artiklis teistega vastuollu lähevad või siis enam ei kehti. Konsoolina on XB360 osutunud tunduvalt arenevamaks aparaadiks, kui seda oli PS2 või XBOX.
Nõudlus ülekaaluliste mõttetute riigiametnikest telekamänguvärdjate järele on madalam […]

võib-olla me elamegi nende kummaliste hetkede nimel?

Teisipäev, detsember 26th, 2006

~ Sylvanian Families - The Fairyland Pendant ingliskeelne tõlge ~
Lootust on, et üsna pea jätkub regulaarne postitamine ka väljaspool BBS’i — ning et spämmi vastu saab ka midagi tehtud (ma olen nii laisk, andke andeks ,_.).