Archive for the 'continue? 9' Category

Notes on Sakura Note

Reede, oktoober 16th, 2009

Enne alljärgneva lühitutvustuse lugemist soovitaksin ma ülemisele pildile klikkida ning lasta sel tiba melanhoolse tooniga klaverilool taustaks mängida.
Valmis? Valmis!
Veidi üle nädala tagasi kuulutas Marvelous Entertainment Famitsu vahendusel välja uue RPG Nintendo DS’ile: Sakura Note, mille nimi küll justkui kõlaks tuttavlikult, kuid mis tegelikkuses on täiesti sajaprotsendiliselt originaalmäng.
Jutustamisele kuuluv lugu kõlab Famitsu järgi umbes selliselt: Sina, […]

kägulind pesukaru

Kolmapäev, detsember 27th, 2006

Käesoleva artikli alustamisest on möödunud tublisti üle kolme kuu, veel rohkem aega kõnealuse objekti ostmisest. Üsna palju on muutunud ning tuleb andeks anda, kui mõned faktid artiklis teistega vastuollu lähevad või siis enam ei kehti. Konsoolina on XB360 osutunud tunduvalt arenevamaks aparaadiks, kui seda oli PS2 või XBOX.
Nõudlus ülekaaluliste mõttetute riigiametnikest telekamänguvärdjate järele on madalam […]

the demon lord

Kolmapäev, juuli 12th, 2006

Mina alustaksin siinkohal sellega, et defineeriks neopatsifismi termini edasise jutu illustreerimise eesmärgil. Minnes tagasi selle haruldasevõitu atribuudi algusaja juurde, võiks teatavate modifikatsioonidega nentida, et patsifist on keegi, kes armastab rahu ja seega ei poolda sõda kui fenomeni (või on selle vastane). Maailmasõdade ajast on selle lahtiseletamine lihtne: olid need, kes teadlikult töötasid selles suunas, et […]

pruun

Kolmapäev, juuni 28th, 2006

Mida võin mina käesolevaga kokkuvõtlikult järeldada:

ligikaudu 99% naisterahvastest minu eas on homoseksuaalid;
alkohol ei tööta enam;
viimane hea nähtud film oli „History of violence” (mille mainimise eest ma sõimata olen saanud).

Mis on selle põhjuseks? Kas fakt, et ma olen maailma kõige halvem inimene ja seega ei vääri paremat? Küllap vist. Mis on selle kõige juures lahenduseks? Tegelikult […]

kus armastus on, tõpranäod?

Esmaspäev, juuni 12th, 2006

Järgnevas sissekandes kirjeldatud elamused elati läbi 2006. aasta mai esimeses pooles.
Ainult vähestele omases omnivoorluse meelestuses rabasin ma möödunud nädala keskel pealinna poeriiulilt kaasa Final Fantasy XI: The Vana’diel Collection allahinnatud karbikese.

Teadagi olen ma kõigi MMORPG stiilis mängude suhtes üsna uuendusmeelne ning seega lähenesin ma ka kõnealusele tiitlile entusiastliku suhtumisega. Olgugi, et minevikus on nii mõnigi […]

d(´Д`)b ~ Samurai Champloo Original Soundtrack

Teisipäev, aprill 25th, 2006

This work of fiction is not an accurate historical portrayal.
Like we care. Now shut up and enjoy the show.
Sellised sõnad kaunistavad Samurai Champloo anime kodulehe esikülge. Milline ‘tude! Mul on siiralt kahju, et selline suhtumine igavavõitu animele eriti kaasa ei aidanud ning temasse hädasti vajaminevat sihikindlust ei süstinud.
Veidi rohkem kui nädal aega tagasi tuli […]

NTR-001 - A User’s Manual

Teisipäev, aprill 4th, 2006

Möödunud ei ole pool aastatki sellest kaunist sügispäevast, kui üle lahe saabus minu omandisse vihmase taeva karva kaadervärk nimega Nintendo DS.
Mäletan veel hästi aku esimest laadimist, esimesi arglikke krihvlitõmbeid ekraanil, esimest korda rahuldustpakkuva klõpsatusega sulguvat klappi. Tänaseks pole too sinine pind enam veatu ning iga kriimu ja kriipsu tekkimise koht ja aeg püsib mul täpselt […]

sokaikan lühirevüü - FFVII: Dirge of Cerberus

Esmaspäev, veebruar 6th, 2006

DoC töötab, aga mitte nii, nagu seda oodata oli. Pole lind ega kala, ehk siis SQUARE-ENIX (EMOX) kaardistab jälle midagi Bermuda kanti jäävat ja kukub grandioosse ning gangreeni vahele.

Heroes of Might and Magic 5, open beta

Reede, jaanuar 27th, 2006

“Heroes of Might and Magic” omab mu südames sooja kohta. Meenutused poole hommikuni tehtud hotseat-mängudest paari sõbraga, massiivsed lahingud, võidurõõmud ja kaotusvalud. Ja näe, minu rõõmuks on Nival hakkama saanud uue, juba viienda HOMM5-ga. Täpsemalt öeldes on valmis open beta, mis võimaldab kasutajatel rõõmsalt internetis teineteisest mõõtu võtta.
Sai isegi eile proovitud. Tulemused on järgmised: aeglane, […]

Kodupruul kuubikule

Pühapäev, jaanuar 22nd, 2006

1. Origins
On paar väga kindlat põhjust, miks mööduva põlvkonna mängukonsoolidest just Gamecube’il ei õnnestunud Eestis jalgu alla saada; miks esimese õhinaga poodidesse toodud mängud ja lisaseadmed jäidki sinna tolmu koguma (et neli aastat hiljem 75% võrra alla hinnatult õnnelike entusiastide ostukorvi jõuda); miks esimesele lainele praktiliselt ei järgnenudki uusi heade mängude partiisid; miks mujal maailmas […]