Linklog 09.02.2006

press start / 09.02.2006 8:48 / ~Vabarnamees

Mõned ütlevad: kes vana asja meelde tuletab, sel silm peast välja. Loodan, et neil pole õigus.

* Tuunimine 101 - Kõik, mida teil on vaja teada mängust “Rumble Roses XX”, saate ülalolevat pilti vaadates.

* “Chibi-Robo!” on USAs väljas ja on kriitikutelt saanud üldjoontes posiitivse, ent siiski üllatavalt leige vastuvõtu. Isikliku hinnangu langetamisega ootan, kuni mul on olnud võimalus mänguga lähemalt tutvuda - selliseid repliike (allikas: IGN) sisaldav mäng ei saa ju läbinisti keskpärane olla, või?

* Gackt - “REDEMPTION” (muuvi) - Abimaterjaliks nendele, kellele glaurungi hiljutine lühirevüü jättis kustumatu mulje ja/või kes tahaksid omal nahal kogeda rokibiisi, millega fushil on “eriti lihtne kaasa minna”.

* Suda51 teeb midagi Nintendo Revolutionile - See, et ühe 2005. aasta omanäolisema mängu Killer7 looja pusib Revolutionile usinalt midagi praegu veel saladuskatte all olevat, soojendab minu ja nähtavasti ka paljude teiste hinge.

* “Dragon Quest: Shounen Yangus to Fushigi no Dungeon” character art - esimene isik, kes oskab ilma kõrvalisi allikaid kasutamata öelda kunstniku nime, kelle kujundatud on Armor Projecti tulevase mängu tegelaskujud, mainitakse tunnustavalt ära järgmises linklogis. disclaimer: fushi ja glaurung osaleda ei saa :(

* PC mängud aastal 2006 - ülevaatlikkusele pretendeeriv teema Gamespoti foorumis sellest, miks on sel aastal hea olla PC-gamer. Küünik minus nendib vinguval toonil, et vähemalt kolmandik nendest mängudest ei näe enne 2007. aastat küll ilmavalgust, kui üldse.

* Xbox 360 Live Arcade pakub tulevikus üle 50 Dreamcasti mängu? - Hetkel kõlakas, aga kui osutub tõeks, siis on küll täitsa :0.

* GameLife Video Game Review Show Episode I - Täpselt sel põhjusel olen hoidunud siia üles riputatud koduvideodes oma leivapilu avamast. Vähemalt on noorsandidel mängude suhtes hea maitse…

* OMG! Eesti gamerid ksenofoobia küüsis! - Ei saa öelda, et oleksime tagurlik rahvas. Suurimas kohalikus IT-foorumis räägitakse Nintendost, Revolutionist ja “japsidest” asjatundlikult ja objektiivselt. Mõned näited:

Nintendo püsiks ka sisi nö.turul kui ta ainult jaapanisse oam toodangut suunaks ja igast puyo puyo jms.täiesti imelikku jama toodaks mis japsidele mingi imeläbi tohutult meeldib.

Saladus ongi olemas, saab puldiga põlvelt onades mingeid skuulgöölide seelikuid tõsta ja tamagotchi pead silitada/patsutada mis jaapanis kindlasti mega müügiedu saavutab.

…ära eelda kallis teemaalgataja, et kõik on sinumoodi vasikavaimustust täis konsoolist, mis on mõeldud japsidele

Edasi lugege palun ise, need ei olnud sugugi “parimad” “pärlid”. Loobusin teemasse postitamast juba mõnda aega tagasi, aga vahel ikka kiikan sinna, kui tuju liiga heaks ähvardab muutuda.

* Meie mees EA podcast‘is! - Vapper PeZ saatis popi portaaliga seotud veebisaatele lugejakirja, millele pühendati päevakorrapunkt “Xbox Live not relevant in Estonia?”.

* Kuum! - DS Lite seest ja väljast (kudosed g-le).

Tervitades,

7 Responses to “Linklog 09.02.2006”

 1. fushi Says:

  “disclaimer: fushi ja glaurung osaleda ei saa :(”

  wutdahell :( Tetsuya Nomura see igatahes pole :(

  Aga kudos PeZile, asjalik ettevõtmine. Ma seda podcasti muidugi kuulata ei saa, sest mu internet on umbes (seedin uusimast Losti ja Veronica Marsi!).

  Muide, Redemption’i ennast saab siit.

 2. Vabarnamees Says:

  See poleks teiste äraarvamishuviliste vastu aus ju.

 3. fushi Says:

  Ehk.

  Muide, Revolution’il on sarnaselt Windows’i iteratsioonidele oma -tan olemas, ainult et on väga loli (NWS).

 4. ops Says:

  Dragon Questi tegelaste kujundaja on siiani olnud Akira ”Mr. DragonBallz” Torayama. Arvatvasti teeb ta seda ka selles spin-offis.

 5. ops Says:

  ….ja see Paris Hiltoni pilt, mis teil bänneriks on, ajab täismehe ka nutma. Ausalt :’(

 6. Vabarnamees Says:

  Põhimõtteliselt võistlus lukku, ehkki perekonnanime kirjapildi osas võiks ju vaielda. Jää siis auhinda ootama nüüd. :)

 7. Null-P2ike Says:

  neetud ma isegi teadsin seda : ( mõtlesin, et mingi nipp on ka sees ikka…