linklog 29.10.2005 - 1.11.2005

press start / 01.11.2005 13:50 / ~fushi

Millal Shadow of the Colossus Euroopas välja tuleb? Ja need teised head mängud? Mingi kummaline moraalitunne ning sellest kõrgemale ulatuv rahapuudus on mind senimaani modifitseerimisest hoiduma pannud, kuid kannatamatus hakkab minust võitu saama, ja noh… pooltargumente on ka mujaltpoolt juba liiga palju.

6 Responses to “linklog 29.10.2005 - 1.11.2005”

 1. Vabarnamees Says:

  Seda otsust kergemeelselt ära tee, noor fushi. Tagasiteed leida hiljem raske on.

 2. fushi Says:

  Võib-olla, kuid siis oleks mul vähemalt põhjust Grandia IGAVESEKS kuhugi kapi taganurka suruda. Mis siis et ma 2 kuud hiljem ta sealt jälle välja tõmbaks, paar tundi mängiks ja jälle ära peidaks. Oh Grandia…

  Kas keegi mulle PS2 mänge ei tahaks laenata?

 3. glaurung Says:

  Mina olen fushile juba korra või kaks mänge laenanud. Ja mis sellest ilmnes? Mina sain sõimata, et mängud halvad ja igavad on.

  Non bis in idem, fratres.

 4. fushi Says:

  Ma jõudsin poole aastaga FFX’i lõpuni välja ning MGS2e ja ZOE tegin mõlemad paari päevaga läbi! Nii et päris lootusetu ma pole.

 5. Vabarnamees Says:

  “Battalion Warsi” nigelad müügitulemused USAs olid vähemalt minu jaoks nukker üllatus, sest mäng kuulukse vägagi tore olevat ja minu andmete kohaselt ka väga hoolikalt USA elanike maitse-eelistuste järgi rihitud. Ise ma ei välista enda kohtumist selle mänguga mingis kaugemas tulevikus, ehkki päris esimeste prioriteetide hulka see ei kuulu, möönan.

 6. fushi Says:

  Vabarnamehele