Linklog 03.01.2006

press start / 03.01.2006 19:06 / ~Vabarnamees

Fööniksina tuhast tõuseb varalahkunud ja taganutetud(?) linklog taas oma seisusekohasele aujärjele! Alljärgnevalt assortii linke ja kõlakaid viimase kahe nädala jooksul enim allakirjutanu ning lp hr PeZ ‘i kirgi köitnud või lihtsalt meile huvi pakkunud teemadel. Lingid ja kõlakad ei ole kronoloogilises ega temaatilises järjekorras, sellekohased kaebused pole niisiis oodatud. :)

* sokaikanist on vahel kasu ka - sissekanne kodumaisesse ajaveebi, mille omanik sõlmis tänu meile sinasõpruse Metroid-seeriaga Zero Mission‘i kaudu ja otsustas sellest pikemalt kirjutada;

* and when you stepped onto a fish, they fled away - spekulatsiooninäärmeid turgutav videoklipp, mis võib anda aimu sellest, mis Nintendol lähitulevikus (võib-olla juba Revolutioni puhul?) mängijate jaoks varuks on;

* oksal külmetavad linnukesed räägivad, et Tallinna (pole teada, kas ka Tartu) Kaubamaja on jõuludejärgselt vähendanud Xboxi (pole teada, kas ka muude platvormide) mängude hindu - näiteks on GTA triple pack senise 1299.- asemel saadaval lausa 999.- eest!

* ise tehtud, paremini tehtud - prantsusekeelne ajaveeb, mida tasub kaeda piltide pärast, kus ilutsevad hämmastavalt stiilsed isevärvitud mängukonsoolid [allikas: 4cr];

* you may think it harsh, but you’re an adult now, so you’ve got to do your job well or pay the piper - keda kotib, keda mitte, mind igatahes küll: 29-minutine videoklipp LoZ: The Twilight Princess‘ist täies säras (kui välja arvata nukker tõsiasi, et pildikvaliteet on nagu on) [allikas: 4cr];

* eelmisele lisaks veel suhteliselt sammaldunud meeldetuletus eelmisest aastast, et LoZ: TTP sisaldab Revolutioni-spetsiifilisi omadusi, sealhulgas tuge uuenduslikule juhtimissüsteemile;

* Mawashite Koron soodusmüügis! - jätkan juba tavaks saanud häbitut promomist obskuurse teatega, et Play-Asia müüb kultusmängu staatuses SNESi pusleka On the Ball (Jaapanis pealkirjaga Cameltry) järge NDSile suhteliselt soodsalt. Kes julge, sel rind teadagi rasvane. Endal tekkis teatud kihelus rahakotis, eks näis, kas otsustan seda sügada.

Selleks korraks lõppes linklog otsa. Kommentaarides võiksite muuseas arvamust avaldada, kas linklog kui selline on sokaikanis teie meelest oodatud ja vajalik nähtus või mitte.

8 Responses to “Linklog 03.01.2006”

 1. fushi Says:

  (Kolm korda ületöödeldud)

  Ma isiklikult ei pea teda vajalikuks, sest ta ei anna saidile midagi juurde. Ma loeksin parema meelega autorite endi kirjutatud tekste mängude kohta. Ning see, et linklogid on eesti keeles on minu arust üsna tähtsusetu, kuna enamik linke niikuinii ingliskeelsed on ning keeleoskus seega paratamatu.

 2. ops Says:

  Loomulikult on linklog vajalik osa sokaikanist—tegemist ikka ju ainukese mängu teemalise uudiskirjaga eesti keeles. Nii et rohkem linkloge– marss-marss.

 3. PeZ Says:

  et babelfishiga saab midagigi infot kätte: http://babelfish.altavista.com/babelfish/trurl_pagecontent?lp=fr_en&trurl=http%3a%2f%2fkotomiblog.blogspot.com%2f

  päris põnev :)

 4. pharoahe_monch Says:

  mina ei taha palju linke ja vähe juttu, mina tahan vastupidi!

 5. zero-san Says:

  mulle kõike ja hästi palju! har har

 6. devil Says:

  Minu arust on ta väga vajalik osa Sokaikanist, aga äkki võiks ta olla näiteks selline, mis ilmub korra nädalas kindlal päeval (a la reede või pühapäev).Kogutakse nädala parimad lingid kokku - sest noh, mänguudiseid tuleb päris palju ning kõiki ei viitsigi läbi lugeda.
  Seekordne linklog on minu arust jumala hea, et kirjeldused linkide kohta on natuke pikemad ning annavad kohe ülevaate, kas viitsin klikkida või mitte.

 7. erick Says:

  Mina olen kah linklogi poolt. Küsitav, kas on mõtet seda iga päev teha, küll aga tuleb tunnistada, et sealtkaudu olen enda jaoks leidnud paar väga põnevat artiklit. Ma olen mugav tüüp ja tahan, et mulle toodaks kõik kuldkandikul hiireklõpsu laugusele ;) Elagu linklog!

 8. erick Says:

  Seoses lingiga Blue Sky kampaaniale tekkis mõte: sokaikan võiks pakkuda oma lugejatele ka mingit taustamuusikat (a la nagu seal Blue Sky sildi all on, et kui klikid, siis hakkab mängima). Muusikaks võiksid olla näiteks miskid valitud 8bit konsoolimängude saundimiksid ja muu elektrooniline kraam. Fushil on sääraseid lugusid kindlasti kõvasti vedelemas. IMHO aitaks see sellel saidil veel mõnusamat atmosfääri luua ;)