It’s alive!

continue? 9 / 30.11.2005 1:35 / ~Vabarnamees

See sissekanne on rahustuseks kõigile, kes on kannatamatult oodanud minu särava jutuvada naasemist sokaikani veergudele. Viimastel päevadel olen olnud tõesti akontaktne, olgu siis põhjuseks meeletud gaming+drinking sessionid Tartu linnas (nendele vähestele, kes kohal ei olnud: toimusid Eesti buttonmasherite tiitlivõistlused Soul Calibur II’s, pärast mida krigisesid mu vaesed GCN puldid kaeblikult terve öö), liigne limpatarbimine või puhuti tappev töörütm. Peamine põhjus minu saladuslikuks kadumiseks on aga sootuks teistsugune. Kes arvab ära? (Näen paari tagarea tüübi käsi tõusmas. I’ve been found out!) No hea küll, ära arvasite. Nimelt tulid tänavu jõulud varem.

Sellest, miks ja kuidas, tuleb siia lähipäevil nö süvaanalüüs. Katsun teha nii põhjalikult ja nii objektiivselt kui suudan, ehkki fanboy minus hakkab mingil hetkel paratamatult pead tõstma. Ent jah. Tähelepanelikum vaataja ehk märkas ekraanil ühte pealkirja. Mäng, mida selle pealkirjaga märgistatakse, ongi mind viimasel kahel päeval konsumeerinud kurja juur. Olen ettevaatlikus lummuses ja reservatsioonidega vaimustuses. Ka sellest tahan teile kirjutada. Ent siiski mitte praegu. Praegu on kell 1:35 vastu tööpäeva ja ma pean tuttu minema.

Ahjaa, Q, mis sa jändad, saada kiri ära. Pole vaja seda lihvida nii kaua. :)

7 Responses to “It’s alive!”

 1. fushi Says:

  Vabarnamees käis mul ka eelmine nädalavahetus külas, avec Nintendo DS. Ilma häbita julgen tunnistada, et antud mäng on huvitavam kui tema seltskond!

 2. glaurung Says:

  Vabarnamees ometi mõistab, et kasutaja Q peab selle jaoks eelnevalt kirjutama õppima.

 3. Q Says:

  kasutaja Q peab enne usast tagasi sõitma tegelikult. kasutajat Q võib vilksamisi näha aegajalt näiteks veebikaameras või kuulda xm sattelite raadio broadcastides aadressil http://www.redbullmusicacademy.com..

  sieg heil, glaurung

 4. Q Says:

  a kusjuures, mul oli ühe kanada tüübiga tõsine arutelu - kas teist keegi teab legendi donkey kongi mängu taga? see peaks idee järgi miyamoto mäng olema ju, eks? tüüp väitis, et tegelikult on see ühe kanada tüübi tehtud. kes pidi olema üks kolmest inimesest, kes tegid muuhulgas esimese nhl-mängu 93ndal aastal ja moodustasid ea canada. minu jaoks oli see nagu pisut uus info. plus see, et ma justkui mäletaks, et originaalis oli donkey kongi nimi hoopis midagi muud. a la mingi jaapanikeelne nimi. ja et see oli nagu midagi.. kong. ja et umbes ameerika turu jaoks pidi tulema monkey kong. aga sellega oli mingi värk (mida ma jällegi ei suuda meenutada) ja siis pandi donkey kong. kas keegi mäletab täpsemalt?

 5. PeZ Says:

  imo oli ka ikka shigeru asja taga. võibolla tegid need kanada tüübid mingi homeconsole pordi või midagi sellist, aga originaali autor ikka shigerupoiss jaapanist.

 6. PeZ Says:

  wikiinfo: http://en.wikipedia.org/wiki/Donkey_kong

  Donkey Kong was created when Shigeru Miyamoto was assigned by Nintendo to convert Radar Scope, a poor selling arcade game in the U.S., into a game that would appeal more to Americans. The result was a major breakthrough for Nintendo and for the videogame industry. It was likely the first game with a “hero”, a “villain”, and a “damsel in distress”. Sales of the machine were brisk, with the game becoming one of the best-selling arcade machines of the early 1980s. The gameplay itself was a large improvement over other games of its time, and with the growing base of arcades to sell to, it was able to gain huge distribution.

 7. Vabarnamees Says:

  Wikipedia says bull.