See nädalavahe

press start / 21.07.2006 22:52 / ~PeZ

Et otse varastada väljamaa mängublogidest, eriti kuna ma pole seda ammu teinud, küsiks mida teie sellel vihmasel nädalavahetusel (ja ilmselt kogu suviselt vihmasel nädalal) mängite?
Endal mul on pooleli Castlevania - Symphony of The Night ja Sam & Max Hit The Road (SCUMM FTW!) ning võibolla saab homme ka üles soendatud suurepärane Settlers II 10th Anniversary Demo (vabarna, palun proovi!).

14 Responses to “See nädalavahe”

 1. Trash Says:

  Suikoden 5 - Väga hea peli peale nõmedat 4 -ndat osa, kuid kahjuks pole juba paar nädalat pulti kätte saanud. Proovin siis puhkuse ajal lõpetada, Kingdom Hearts 2 ammu ootamas.

 2. Vabarnamees Says:

  Olen see nädalavahetus olnud Lõuna-Eestis ja tegelenud aktiivse suhtlemisega, aga õhtul üritan taas kord pressida edasi “Castlevania: Dawn of Sorrow” Julius Mode’i. Ehk õnnestub seekord (nt 20. katsel) läbida see põrgulik peegleid ja laserkiiri manipuleeriv boss, kelle juurde peab iga kord 3 minutit rändama, sest läheduses save spot‘e ei ole.

 3. opstops Says:

  Mul parajasti pooleli Tales of Symphonia Kuubikule. Just sai läbi tehtud Eternal Darkness, mis trügis kohe mu mängude top 5.

 4. fushi Says:

  bit Generations: dotstream, Tsuukin Hitofude/Polarium (GBA), Drill Dozer ilma ekstraenergiata ning sarnaselt PeZile Castlevania: SotN. Aga kõige rohkem olen ma see nädal Touhou Youyoumu ~ Perfect Cherry Blossom‘it mänginud.

 5. monn Says:

  Siren 2, kuid suurem asi tundub mitte olevat. Kle kas Eternal Darkness on jubedam kui SH ja Siren???

 6. ops Says:

  monn: Kindlasti mitte. Juhul kui ta oleks nii hirmus olnud kui Silent Hill, siis poleks ma teda julgenud mängida :)
  Meeldivaks tegi mänguelamuse just mõnus ja hästi töötav maagia süsteem ja ka väga hästi edasi antud stoori. Ja ega ma ka muidu tavaliselt halba mängu ei viitsiks 3 korda läbi mängida ;)

 7. Q Says:

  hitman contracts sai lõpetatud ps2 peal paar hetke tagasi. jube hea oli. liberty city storiesi peaks vist ps2-l ka läbi mängima.. granturismo4 on viimasel ajal jälle aega leidnud. ja tegelikult paper mario ka gc peal lõpetamata.

  pc peal oblivioni jätkuvalt ja swat4 võrgus

 8. Jou Says:

  Avastasin enda jaoks Far Cry. Ei uskunud, et intelligentne AI võib mängu nii nauditavaks teha.

 9. Nestonia Says:

  Mario 64 DS-i 3 viimast tähte püüan kätte saada, siiamaani pole veel suutnud kuna ma lihtsalt ei suuda Bowser võita ning ühte tähte ei suuda isegi “walkthrough´d” jälgides üles leida. Lisaks veel Mega Man 4 NES-il, mis on pikale on veninud, peale 15 minutit MM4 mängimist lahkun vihakpursete saatel toast kuna neid Bright, Dust jt. Man´e, kelle nimede tõlkimine isegi ameeriklastele üle jõu käib, pole lihtsalt normaalsel inimesel võimalik võita!

 10. fushi Says:

  >> kelle nimede tõlkimine isegi ameeriklastele üle jõu käib

  Mida sa sellega öelda tahad?

  ( see pole retooriline küsimus, ma lihtsalt ei saa aru. Robotite nimed on samad kõikides regioonides. )

  Ma olen kõik muu pooleli jätnud ja enda närve Fire Emblem 6: Fuuin No Tsurugi‘ga retsinud. Jeebus.

 11. Nestonia Says:

  Ma mõtlen Mega Man NES seeria roboteid… Clash Man, Dust Man, Crash Man, Guts Man jne. Ma ei mõtle otsest tõlkimist vaid neist arusaamist, nt. mida kujutab endast nt. Dust Man? Jne.

 12. yoshy Says:

  Samuti suhteliselt palju Perfect Cherry Blossomit mänginud ning päris mitmed tunnid on läinud Shining Force 2 mängimisele.

 13. fushi Says:

  Summon Night: Swordcraft Story — AWESOME!!

 14. opstops Says:

  Summon Night on tõesti päris kipa. Just niuke paras mäng mida suvilas nari teisel korrusel mängida :)