erring on the Nintendo side

press start / 08.03.2006 14:05 / ~fushi

Keegi muidugi ei garanteeri, et see tõele vastab, aga …

… selle skänni kohaselt sai Final Fantasy XII viimases Famitsus 40 punkti 40st, mis tähendab seda, et tegemist on sama hea mänguga kui Nintendogs. Oh sind, Famitsu!

11 Responses to “erring on the Nintendo side”

 1. nullpäike Says:

  glaurungi demokommentaar sellist muljet ei jätnud, aga loodame, et see vastab tõele

 2. opstops Says:

  Järsku siis on ikka tegu uue Vagrant Story’ga–vähemalt skoori sa sama :P

 3. Q Says:

  http://www.techamok.com/?pid=107

 4. Q Says:

  üks link veel, sorri :) võibolla vana nali, aga hea meelelahutus ikkagi!

  http://www.ebaumsworld.com/mariopiano.html

 5. fushi Says:

  http://a-cats-yawn1986.seesaa.net/article/14523677.html

 6. monn Says:

  Keegi juba proovinud kah on? Mul vana varsti toob jaapanist.

 7. fushi Says:

  Jees. glaurung käis oma aparaadiga siin ja lasi mul ning Vabarnamehel pealt vaadata kuidas ta tutoriali läbitammus ja Vaan’iga mingeid rotte peksis. Ja linnas hulkusime ka. Mitte Tartus. Mul pole kahjuks õrna aimugi mis selle linna nimi oli, aga ilus linn oli, kui nähtamatud seinad välja arvata.

  Introvideo oli eriti vinge. Ta oli nii kõrgekvaliteediline ja lihvitud, et me isegi ei tajunud seda kui lihvitud ta oli, vähemalt mina mitte. Ta lihtsalt voolas niiviisi, edasi ja edasi ning isegi selgelt tuntav keelebarjäär ei tundunud eriti segav olevat. Kõik on ju nii ilus. Ning peale introvideo lõppu ütlesime me enamvähem ühes suust, et see meenutas Star Wars’i (täpsemini: glaurung mainis episood kolme, mina mõtlesin ILM’i peale ja Vabarnamees ütles ka midagi!).

  Nomura (character designer) mõju ei olnud ka üldse nii tuntav kui FFX’is. Meessoost tegelased tundusid maskuliinsed ning isegi Vaani riietus oli mängu enda kontekstis aksepteeritav ja võrldemisi “normaalne”. Tiduse oma minu arust küll polnud. Ja need kohtunikud nägid võrdlemisi hirmuäratavad välja. Sünged mehed.

  Gameplay koha pealt tuleb sul g kommentaari oodata, aga nii palju kui ma aru sain talle see meeldis. Kasutajaliides ka, ei, kasutajaliides eriti. Tõsiselt ilusad menüüd olid kõikjal, peene silmaga valitud fondid, värvid ja taustad; kaugel eemal sellest 80’s throwback‘ist mis oli FFX oma kollaste ja siniste ja lilladega. Feh.

  Igatahes huvi mängu vastu tekkis mul kindlasti, kuigi eile õhtu nael minu jaoks siiski Final Fight: Streetwise oli. Capcom.

  Kas keegi mulla oma PSP peal Mega Man Powered Up’i ei tahaks näidata? Ma ihkan, nii väga. .__.

 8. fushi Says:

  Ja nii palju kui ma mäletan olid taevad mängus võrdlemisi sinised. Win!

 9. monn Says:

  Päris palju on ikka muudetut, võitlus on väga imelik. Eriti ei saanudki aru, miks see selliseks tehti, kui tahtsid rohkem interaktiivsemaks muuta siis võinuks üldse PoP stiilis madinad teha :s. Igatahes vaatan mis edasi saab praegu ka suht alguses alles. Muidu graafika on parim mis eales nähtud, PS2-l siis :D eriti meeldib et chari saab nüüd igast nurgast vahtida.

 10. fushi Says:

  Kui madinad oleks PoP-stiilis, siis ta ei oleks enam FF.

 11. glaurung Says:

  Linna nimi oli Rabanastre.

  Ülevaade on tulemas.